Filmowanie i zdjęcia nieruchomości

Filmowanie i zdjęcia nieruchomości

Jesteś deweloperem, agentem nieruchomości, sprzedajesz budynek lub działkę? Możemy Ci pomóc przygotowując profesjonalne ujęcia i zdjęcia nieruchomości z drona. To jeden z najlepszych i najtańszych sposobów na pokazanie domu, działki czy budynku z zewnątrz.

Filmowanie nieruchomości dronem

Nieruchomości fotografowane z lotu ptaka sprzedają się szybciej niż te, które są pokazywane tylko z ziemi. Dzięki zdjęciom z takiej perspektywy osoba zainteresowana zakupem może lepiej poznać nieruchomość i wyobrazić sobie otoczenie, w jakim się ona znajduje. Nic zatem dziwnego, że filmowanie nieruchomości dronem stało się standardem w dobrych biurach nieruchomości oraz u deweloperów, którzy doceniają nowoczesne metody sprzedaży nieruchomości.

Oferujemy nie tylko fotografie i filmowanie nieruchomości dronem, ale również wykorzystujemy drony FPV wykonując ujęcia i zdjęcia wnętrz. Dzięki nim możemy przygotować atrakcyjny film reklamowy dla sprzedawanej nieruchomości, który z pewnością przyspieszy sprzedaż.

Przygotowując zdjęcia nieruchomości do sprzedaży standardowo fotografujemy aparatem o rozdzielczości 20 mpix. Zdjęcia HDR mogą powstać w ciągu dnia, ale proponujemy również usługę sesji zdjęciowej o wschodzie lub o zachodzie słońca. Za każdym razem czekamy na określone warunki pogodowe. W trakcie obróbki w ciemni cyfrowej ograniczamy się do korekcji kolorów i nie doklejamy sztucznych chmur, gdyż lubimy autentyczne kadry.

We współpracy z visitpoland.online oferujemy także coś, co wykracza poza schemat zwykłej fotografii z drona. Zobacz też Panoramy 360°


Apartamenty Max House w Zatorze <br>Klient: Interstyl <br>Zdjęcia: Krzysztof Kalisz <br>Montaż: Iga Kalisz
Miedziana Perła - pokoje gościnne <br>Klient: Interstyl <br>Zdjęcia: Krzysztof Kalisz <br>Montaż: Iga Kalisz
Miedziana Perła - sala bankietowa <br>Klient: Interstyl <br>Zdjęcia: Krzysztof Kalisz <br>Montaż: Iga Kalisz

Filmowanie i zdjęcia nieruchomości - cennik

Filmowanie i fotografia nieruchomości jest pewnego rodzaju sztuką. Wykonujemy zarówno zdjęcia wielkich posiadłości ziemskich czy budynków biurowych, jak i niewielkich działek budowlanych czy podmiejskich segmentów. Z tego powodu każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, biorąc pod uwagę różne czynniki. Bardzo chętnie przygotujemy wycenę dla Ciebie, więc skontaktuj się z nami już teraz i powiedz, jakie filmy i zdjęcia nieruchomości są Ci potrzebne.Zapytaj o ofertę