Ujęcia filmowe

Rejestrowanie ujęć wideo z powietrza

Rejestrujemy ujęcia z powietrza, które mogą być doskonałym uzupełnieniem produkcji filmowej, telewizyjnej albo tworzyć cały odrębny film.
Nagrywamy w rozdzielczościach od HD do C4K. Pracujący dla nas piloci są także doświadczonymi operatorami kamer filmowych i telewizyjnych.
Jeden lot BSP, czyli Bezzałogowego Statku Powietrznego wyposażonego w kamerę trwa od 16 - 25 minut, w zależności od warunków atmosferycznych.

W tym czasie możemy nagrać zazwyczaj od kilku do kilkunastu przemyślanych ujęć filmowych. Ich liczba zależy od skomplikowania lotu i ruchów kamery. Znaczenie ma także prędkość wiatru. Im silniej wieje, tym trudniej o dobre ujęcia.

Materiały tworzone dronem

Najczęściej latamy dronem Phantom 4 pro. Jest też opcja zamówienia realizacji ujęć dowolnym dronem ważącym do 5 kg. Określ swoje zapotrzebowanie, napisz do nas. Przedstawimy możliwości i ofertę. Nasz operator może pracować samodzielnie lub z osobą zamawiającą ujęcia.
Do dyspozycji jest dodatkowy podgląd na monitorze w czasie rzeczywistym. Liczy się współpraca. Nie wiesz jak pilot ma polecieć?
Nie ma problemu. Nasi operatorzy proponują ujęcia na planie!
Zapytaj o ofertę