Ujęcia z drona

Chcesz zwiększyć atrakcyjność materiałów promocyjnych o nagrania z drona? Świetnie trafiłeś, bo oferujemy ujęcia z drona, które mogą stanowić oddzielny film lub uzupełnić produkcje filmowe i telewizyjne.

Filmowanie z lotu ptaka - dlaczego warto?

Ujęcia z drona pozwalają spojrzeć na świat z innej perspektywy. Dzięki temu w ciekawy sposób możesz w swoim filmie pokazać piękno otaczającego świata. Miasta, góry, lasy, bezdroża czy morze wyglądają zupełnie inaczej z lotu ptaka, a filmy zawierające nagrania z drona zawsze są uznawane za bardziej atrakcyjne. Ujęcia z lotu ptaka to również idealne rozwiązanie dla branży budowlanej i nieruchomości, gdyż filmowanie dronem nieruchomości znacząco przyspiesza ich sprzedaż.

Nagrania z drona - informacje techniczne

Ujęcia z drona wykonujemy w rozdzielczościach od HD do C4K. Pracujący dla nas piloci są także doświadczonymi operatorami kamer filmowych i telewizyjnych. Najczęściej latamy dronem Mavic 3 Cine. Możemy też zaproponować nagrania ujęć dowolnym dronem ważącym do 5 kg.

Jeden lot BSP, czyli Bezzałogowego Statku Powietrznego wyposażonego w kamerę trwa od 16 - 25 minut, w zależności od warunków atmosferycznych. W tym czasie możemy nagrać zazwyczaj od kilku do kilkunastu przemyślanych ujęć filmowych. Ich liczba zależy od skomplikowania lotu i ruchów kamery. Znaczenie ma także prędkość wiatru. Im silniej wieje, tym trudniej o dobre ujęcia. Nasz operator może pracować samodzielnie lub z osobą zamawiającą ujęcia. Do dyspozycji jest dodatkowy podgląd na monitorze w czasie rzeczywistym. Jeśli nie masz doświadczenia w realizacji nagrań z drona i nie wiesz jak pilot ma polecieć, to nie martw się.

Nasi operatorzy proponują ujęcia na planie, a ty spokojnie możesz zaufać ich wieloletniemu doświadczeniu. Jesteśmy przekonani, że nagrania z drona to konieczny element współczesnego marketingu wideo. Mamy nadzieję, że jesteś tego samego zdania i chcesz zamówić filmowanie dronem. Skontaktuj się z nami i powiedz, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę dla Ciebie.  

Zapytaj o ofertę Zobacz ujęcia