Produkcja filmów


Produkcja filmów

Szukasz firmy, która przygotuje dla Ciebie profesjonalny film promocyjny? Chcesz zamówić filmy wizerunkowe, spoty reklamowe lub szkoleniowe? Doskonale trafiłeś, bo od lat tworzymy filmy na potrzeby firm z różnych branż. Niewielką część naszych realizacji znajdziesz w galerii poniżej.

Film promocyjny: Ida House <br>Klient: Interstyl <br>Zdjęcia: Krzysztof Kalisz <br>Montaż: Iga Kalisz
Film promocyjny: Domki Nasze Gąski <br>Klient: Interstyl <br>Zdjęcia: Krzysztof Kalisz <br>Montaż: Iga Kalisz
Film instruktażowy: Diagnostyka - Pobranie moczu <br>Klient: Diagnostyka S.A. <br>Zdjęcia: Krzysztof Kalisz <br>Montaż: Iga Kalisz
Film dokumentalny: Jukace. Magiczna historia. <br>Klient: Miasto Żywiec <br>Zdjęcia: Krzysztof Kalisz <br>Montaż: Krzysztof Kalisz
Film promocyjny: Adoptowane z sercem <br>Klient: Royal Canin <br>Zdjęcia: Krzysztof Kalisz <br>Montaż: Krzysztof Kalisz
Film wizerunkowy: Realizacja dla UJ <br>Klient: Miloo-Electronics <br>Zdjęcia: Krzysztof Kalisz
Film wizerunkowy: Igloo <br>Klient: Igloo sp. z o.o. <br>Zdjęcia: Krzysztof Kalisz
Film promocyjny: Igloo <br>Klient: Igloo sp. z o.o. <br>Zdjęcia: Krzysztof Kalisz
Film promocyjny: Igloo <br>Klient: Igloo sp. z o.o. <br>Zdjęcia: Krzysztof Kalisz
News: Zakrzówek <br>Klient: Play Kraków News <br>Zdjęcia: Krzysztof Kalisz
Employer Branding Royal Canin <br>Klient: Royal Canin <br>Zdjęcia: Krzysztof Kalisz <br>Montaż: Krzysztof Kalisz
Relacja z planu filmowego: Pani z przedszkola <br>Klient: Orange <br>Zdjęcia: Krzysztof Kalisz <br>Montaż: Krzysztof Kalisz


Produkcja filmów reklamowych i nie tylko

Realizujemy filmy reklamowe dla firm produkcyjnych, usługowych, korporacji oraz samorządów. Zajmujemy się produkcją od A do Z, co pozwala nam w pełni odpowiadać za efekt końcowy. Początkiem jest zawsze kreatywny pomysł, na podstawie którego powstają scenariusze. Dbamy, by opierać je o angażujące historie, wzbudzające emocje, dzięki którym filmy naszego autorstwa zostaną zauważone. Dalszym etapem jest praca na planie i montaż, w efekcie którego powstaje produkcja filmowa wspierająca działania marketingowe, wizerunkowe lub sprzedażowe.

Od lat realizujemy również filmy korporacyjne, szkoleniowe, instruktażowe, wizerunkowe, rekrutacyjne (Employer Branding), relacje z eventów oraz filmy dokumentalne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasze produkcje filmowe to ciekawe kadry i profesjonalny montaż.

Stworzone przez nas filmy mogą być wykorzystane we wszelkich kanałach marketingowych, a szczególnie w social mediach, które są powszechnie używane do promocji marki w dzisiejszych czasach. Portale społecznościowe są pełne filmów amatorskich, dlatego chcąc budować profesjonalny wizerunek marki warto zlecić tworzenie filmów specjalistom takim jak my.

Produkcja filmów z wykorzystaniem drona

Produkujemy filmy promocyjne z wykorzystaniem ujęć z drona oraz kamer filmowych i DSLR. W swoich produkcjach wykorzystujemy także gimbale, kamery GoPro oraz inne rozwiązania technologiczne, pozwalające wykonać ujęcie z wyjątkowej perspektywy. Mamy zatem wszelki sprzęt, umiejętności i doświadczenie, które możemy wykorzystać, by stworzyć najlepszy film dla Ciebie. Skontaktuj się z nami już teraz i powiedz, jaki film jest Ci potrzebny, a my przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.


Zapytaj o ofertę