Filmy FPV

Filmy z drona wyścigowego lub cinewhoopa

Chcesz stworzyć film, który wywoła emocje i pozwoli przeżyć widzowi niezwykłą przygodę? Szukasz sposobu, by przenieść na ekran sportowe zmagania? Planujesz nagrania w ciasnych miejscach i potrzebujesz sprzętu, który sobie poradzi w takich warunkach? Doskonale trafiłeś, bo mamy odpowiedni sprzęt i doświadczonych operatorów, dzięki którym osiągniesz zamierzony efekt.

Dron wyścigowy FPV - dron do zadań specjalnych

Filmowanie szybkich samochodów czy motocykli jest wymagające, dlatego do ich nagrywania potrzebny jest odpowiedni sprzęt. Drony wyścigowe FPV, tzw. racery, osiągają prędkość nawet do 150km/h, dzięki czemu nadążają za filmowanym obiektem. Są przy tym lekkie i bardzo zwrotne, co pozwala nagrać dynamiczne ujęcia i stworzyć wideo atrakcyjne dla odbiorcy.

Warto jednak wiedzieć, że nie każdy dron FPV ma możliwość osiągania zawrotnych prędkości. Urządzenia typu cinewhoop to również drony FPV, ale nie latają szybko. Z ich pomocą możesz realizować nagrania powoli i bardzo precyzyjnie. W niektórych sytuacjach, np. gdy chcesz zrobić nagrania we wnętrzach nieruchomości, sprawdzają się zdecydowanie lepiej.Film promocyjny: Igloo <br>Klient: Igloo sp. z o.o. <br>Zdjęcia: Krzysztof Kalisz
Spot - Fundusze Europejskie, Bezcenne Skarby Małopolski <br>Klient: TVP S.A. <br>Zdjęcia: Krzysztof Kalisz


Nagrania z drona FPV dla Twojej firmy

Z pomocą dronów FPV możesz stworzyć atrakcyjne filmy promocyjne i reklamowe, które przyciągną uwagę odbiorców. Nagrywaliśmy już dla różnych branż, a nasze doświadczenie pokazuje, że dynamiczne ujęcia szybkich obiektów czy przeloty przez wąskie przestrzenie filmowane z dronów FPV zawsze wzbudzają zachwyt. Gdy dodasz do nich odpowiedni montaż, to powstanie film, który odbiorca obejrzy z prawdziwą przyjemnością.

Jeśli chcesz się przekonać, to wystarczy zrobić pierwszy krok i . Podczas rozmowy przedstawimy Ci różne opcje nagrań z drona FPV, dzięki którym film promocyjny stanie się znacznie ciekawszy dla odbiorcy, a Ty zrealizujesz swoje cele.


Zapytaj o ofertę