Dokumentacje budowlane


Dokumentacje budowlane

Jesteś deweloperem lub prowadzisz firmę budowlaną? Chcesz prezentować postępy prac w realizowanych inwestycjach? Świetnie trafiłeś, bo możemy Ci pomóc tworząc filmy i zdjęcia z lotu ptaka.

Film i zdjęcie z lotu ptaka - najlepszy sposób na pokazanie inwestycji

Zdjęcia i filmy z drona wykonywane na różnych etapach budowy to doskonały sposób by pokazać postęp prac przy prowadzonej inwestycji. Nagrania pustej działki możesz wykorzystać, by stworzyć wizualizację i pokazać projekt osiedla z lotu ptaka. Z takiej perspektywy będzie można również uchwycić infrastrukturę komunikacyjną terenu, która jest ważnym czynnikiem wpływającym na decyzję o zakupie nieruchomości. Film z drona pozwala również zobaczyć widok z okna powstającego biura czy mieszkania.

Robienie zdjęć z lotu ptaka w trakcie realizacji inwestycji pozwala dokumentować postępy prac i wykorzystywać je w materiałach reklamowych. Dodany na stronę dewelopera czy do social mediów stanowi świetne narzędzie marketingowe i pozytywnie wpływa na czas komercjalizacji inwestycji.Viva Piast - Kraków <br>Klient: Victoria Dom S.A. <br>Zdjęcia: Krzysztof Kalisz <br>Montaż: Iga Kalisz
7R City Flex Krakow Airport <br>Klient: Geocomp <br>Zdjęcia: Krzysztof Kalisz <br>Montaż: Iga Kalisz
Widok z 6 piętra <br>Klient: Hines Polska sp. z o.o. <br>Zdjęcia: Krzysztof Kalisz

Zamów zdjęcia budynku i film z drona dla Twojej firmy

Atrakcyjny film z drona pokazuje budowę z zupełnie innej perspektywy, niedostępnej dla stojącego na ziemi człowieka. Wykorzystaj je w działaniach marketingowych w swojej firmie i zamów fotografowanie budowy dronem. Mamy doświadczenie w realizacji takich zleceń i dopasowujemy cykliczność dostaw nagrań z drona do harmonogramu Twojej budowy.

Pierwsze nagrania dobrze jest wykonać jeszcze przed rozpoczęciem budowy, kolejne w ustalonych terminach w jej trakcie, a ostatnie, gdy budynek zostanie oddany do użytkowania. Dzięki temu nie tylko będziesz mieć nagrania z drona do publikacji na bieżąco, ale po zmontowaniu w całość mogą one być świetną wizytówką pokazującej firmę deweloperską godną zaufania.

Skontaktuj się z nami i powiedz, jaką inwestycję chcesz dokumentować, a my przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Bazując na wieloletnim doświadczeniu podpowiemy optymalne kadry i częstotliwość nagrań, dzięki czemu powstanie atrakcyjny film z drona i zdjęcia budynku w trakcie realizacji.


Zapytaj o ofertę