Fotografie HDR

Oferta fotografii w technologii HDR

Dzięki technologii HDR przygotowujemy fotografie z drona o bardzo dużej rozpiętości tonalnej. Możemy fotografować pod słońce z zachowaniem jasnych szczegółów pierwszego planu. Fotografia HDR powstaje przez połączenie kilku zdjęć z różnymi parametrami ekspozycji. Najczęściej robimy 5 fotografii - od “najjaśniejszej” do “najciemniejszej”. W cyfrowej ciemni składamy je w jedną. Naszym zdaniem w połączeniu z interesującym tematem i niebanalnym kadrem takie zdjęcie robi wrażenie!

Dodatkowo można połączyć kilka obrazów HDR w panoramę poziomą lub pionową.
Dzięki temu fotografia zyskuje ponadprzeciętną rozdzielczość i z powodzeniem można ją wydrukować na tapetę ścienną o dużej powierzchni.
Imprezy, koncerty, eventy, nieruchomości, a przede wszystkim Kraków i Małopolska to nasze ulubione fotograficzne tematy.

Materiały tworzone dronem

W trakcie jednego lotu powstaje od kilku do kilkunastu fotografii. Ich liczba zależy od warunków atmosferycznych oraz pory dnia. W czasie wschodu i zachodu słońca warunki oświetleniowe zmieniają się szybko, dlatego trudniej o konkretną fotografię. W ciągu dnia oświetlenie jest bardziej stabilne, więc może powstać więcej zdjęć w podobnych warunkach oświetleniowych. Fotografie opracowujemy kolorystycznie w programach Adobe Lightroom i Photoshop.
Zapytaj o ofertę Zobacz galerię