O nas

Informacje na nasz temat

Kim jesteśmy ?

Dostępność dronów sprawia, że spojrzenie z lotu ptaka to już nie nowość, to standard. Za tym spojrzeniem jednak wciąż stoi człowiek. Blisko, nisko? To żaden problem. Wysoko? Jeśli takie ujęcie ma znaczenie - oczywiście tak. Plan średni, ogólny, totalny? Mamy z nimi do czynienia na co dzień. Latają dla nas pasjonaci fotografii, autorzy zdjęć filmowych i operatorzy kamer telewizyjnych pracujący m.in. dla TVN, TVP, Polsat, Eleven Sports, HBO czy Canal +. Nasza witryna to sklep internetowy ze zdjęciami, a także miejsce gdzie można obejrzeć portfolio naszych autorów i zamówić ich usługi.

Odbiorcami produkowanych przez nas ujęć filmowych i fotografii są klienci indywidualni z Polski i zza granicy.
Zaufali nam: Jake Vision Production, M4Films, Biblioteka Kraków, Diagnostyka sp. z o.o., Dope Pictures, Royal Canin Polska, Ekstraklasa Livepark sp. z o.o., TVP, Polsat, Victoria Dom, Wisdomic, Wawel Service, Muwi Film, Avcissa, Garbarnia Kraków, Play Kraków, HighLive.TV, FameMMA.TV
Nasze ujęcia filmowe prezentowane są w Centrum Multimedialnym Zamku Królewskiego na Wawelu.
Wiele jeszcze przed nami. Zapraszamy do współpracy.

Czym się zajmujemy

Co tworzymy ?

Jako marka CracowByDrone.com specjalizujemy się w pozyskiwaniu gotowych zdjęć oraz ujęć filmowych Krakowa i Małopolski. Opracowujemy je i sprzedajemy w naszym sklepie internetowym w postaci m.in. fotoobrazów, plakatów i plików cyfrowych oraz wydruków jak kalendarz Kraków 2022. Oferujemy usługi dronem - filmowanie z powietrza i fotografię. Dodatkowo wykonujemy lotnicze panoramy i filmy 360°, transmisje live, inspekcje techniczne oraz montaż filmowy. We współpracy z visitpoland.online tworzymy innowacyjne przewodniki turystyczne. Działamy na terenie Krakowa i całej Polski. Nasze ujęcia i fotografie spełniają wymagania emisyjne stacji telewizyjnych.