O nas

Informacje na nasz temat

Kim jesteśmy ?

Dostępność dronów sprawia, że spojrzenie z lotu ptaka to już nie nowość, to standard. Za tym spojrzeniem jednak wciąż stoi człowiek. Blisko, nisko? To żaden problem. Wysoko? Jeśli takie ujęcie ma znaczenie - oczywiście tak. Plan średni, ogólny, totalny? Mamy z nimi do czynienia na co dzień. Latają dla nas pasjonaci fotografii, autorzy zdjęć filmowych i operatorzy kamer telewizyjnych pracujący m.in. dla TVN, TVP, Polsat, Eleven Sports, HBO czy Canal +. Nasza witryna to sklep internetowy ze zdjęciami, a także miejsce gdzie można obejrzeć portfolio naszych autorów i zamówić ich usługi.

Odbiorcami produkowanych przez nas ujęć filmowych i fotografii są firmy oraz klienci indywidualni z Polski i zza granicy.
Zaufali nam: Jake Vision sp. z o.o., M4Films sp. z o.o., Diagnostyka sp. z o.o., Dope Pictures, Royal Canin Polska sp. z o.o., Ekstraklasa Livepark sp. z o.o., TVP S.A., Telewizja Polsat S.A., Play Kraków, Biblioteka Kraków, Victoria Dom S.A., Wisdomic sp. z o.o., Wawel Service sp. z o.o., Hines Polska sp. z o.o., INTER-BUD Developer, Inter-Styl, Muwi Film, Avcissa, Garbarnia Kraków, HighLive.TV, FameMMA.TV
Nasze ujęcia filmowe prezentowane są w Centrum Multimedialnym Zamku Królewskiego na Wawelu.
Wiele jeszcze przed nami. Zapraszamy do współpracy.

Czym się zajmujemy

Co tworzymy ?

Oferujemy usługi dronem - filmowanie z powietrza i fotografię. Tworzymy gotowe filmy - od scenariusza, poprzez pracę na planie - do finalnego, zmontowanego produktu. Wykonujemy także dokumentacje budowlane, zdjęcia i filmy nieruchomości, filmy FPV, lotnicze panoramy i filmy 360°, transmisje live oraz montaż filmowy materiałów powierzonych. We współpracy z visitpoland.online tworzymy innowacyjne przewodniki turystyczne.
Działamy na terenie Krakowa i całej Polski. Nasze ujęcia i fotografie spełniają wymagania emisyjne stacji telewizyjnych. Opracowane zdjęcia i ujęcia sprzedajemy w naszym sklepie internetowym w postaci plików cyfrowych oraz gotowych wydruków.